گالری تصاویر
پیوندهای مهم
مراسم در مجمتمع فرهنگی الغدیر
برگزاري مراسم گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و تجليل از رهبر معظم انقلاب حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي در ساحل عاج

در مراسمي كه به ابتكار مركز فرهنگي- اسلامي الغدير متعلق به شيعيان لبناني و با حضور سفير و كاركنان سفارت جمهوري اسلامي ايران، دوستداران انقلاب اسلامي و دهها تن از جوانان، نوجوانان و نونهالان علاقه مند به رهبر معظم انقلاب اسلامي و مقيم ساحل عاج برگزار شد، گروه هاي مختلف به اجراي برنامه هاي فرهنگي، دكلمه و سرودهاي انقلابي پرداختند. در اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين شيخ غالب امام مركز الغدير با گراميداشت ايام ا... دهه فجر و پيروزي انقلاب اسلامي، به بررسي  نقش برجسته رهبري حضرت امام خميني (ره) در به ثمر رسيدن انقلاب پرداخت. وي در ادامه سخنان خود مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمي خامنه اي را خلفي شايسته براي امام خميني دانسته و افزود ايشان امروز ادامه دهنده راه امام و شهدا و يگانه رهبر براي تمامي فرزندان امت جهان اسلام است.

وي همچنين با اشاره به نقش مرجعيت و رهبري معظم له در تقريب اديان و فرق اسلامي، حفظ جايگاه ولايت فقيه را تنها عامل پيروزي در برابر مشركين و دشمنان و امتداد انقلاب اسلامي تا انقلاب حضرت مهدي (عج) دانست. ايشان افزود راه و سيره امام خامنه اي (مد ظله) راه ما و اشارات ايشان چراغ راه ما خواهد بود و قسم خواهيم خورد كه علي زمان را تنها نخواهيم گذاشت و خون، روح، جان و مال خود را در راه رهبري معظم له نثار خواهيم نمود.

در پايان مراسم از والدين دو تن از شهداي اين مركز تجليل بعمل آمد.
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران