گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اخبار > ملاقات با وزير نفت و انرژي ساحل عاج


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات با وزير نفت و انرژي ساحل عاج

ملاقات با وزير نفت و انرژي ساحل عاج

در راستاي توسعه مناسبات اقتصادي و به منظور بررسي زمينه هاي همكاري دوجانبه در حوزه هاي مختلف نفت، گاز، برق، ساخت نيروگاه و انرژي هاي تجديدپذير، سفير ج.ا.ايران با آقاي تيري تانوه وزير نفت و انرژي ساحل عاج ديدار و گفتگو نمود. 

سفير كشورمان در اين ملاقات با اشاره به جايگاه و قدمت روابط سياسي، بر اهميت آشنايي دو كشور از ظرفيت هاي موجود جهت بهره برداري و ارتقاي روابط اقتصادي در حوزه هاي مربوطه تاكيد كرد. وي با اشاره به سابقه و قدمت صنعت ملي نفت ايران و جايگاه  كشورمان به لحاظ ذخاير اثبات شده نفت و گاز در دنيا، بهره مندي از دانش بومي و اتكاء به توان داخلي را عامل پيشرفت در بسياري از حوزه هاي مربوط به انرژي دانسته و از تبادل هيئت در سطوح مختلف استقبال نمود.

آقاي تانوه نيز با تبريك برگزاري انتخابات پرشور و انتخاب مجدد جناب آقاي دكتر حسن روحاني و مشاركت بالاي راي دهندگان، اظهار داشت به زودي برنامه كاري مشتركي را در رابطه با مناسبات دوكشور در حوزه هاي مذكور ارائه خواهد كرد. وي اظهار داشت كه ساحل عاج علاقه مند به خريد نفت خام از ايران بوده و تمايل دارد در زمينه گاز نيز همكاري داشته باشد.دانلود فايل : photo_2017-05-26_15-38-11.jpg ( 92KB )


٢٠:٠٦ - 1396/03/03    /    شماره : ٤٥٧٠١٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٤خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران